Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)Poster:Deadhunt

DEADHUNT

Deadhunt

ocena:6
Producent:REL Games
Wydawca:Bauer
Gatunek:shooter
Tryb gry:Single
Autor recenzji:Khubas
Ocena autora:6
Ocena użytkowników:7
Głosów:1
Inne oceny redakcji:

W kwestii strzelania do hord zombich powiedziano już niemal wszystko. Właściwie nie da się w tej materii zrobić nic nowego, co zaowocowało wieloma skrajnie podobnymi produkcjami. Na żadną innowacyjność nie sili się również Deadhunt.

Fabuły tutaj nie ma. Gracz obejmuje kontrolę nad niezidentyfikowanym osobnikiem, którego zadaniem jest eliminacja nieumarłych. Tych są cztery główne rodzaje: zombie, insekty, szkielety i demony. Gra jest podzielona na cztery rozdziały, które zawierają po 10 etapów. Każdy „gatunek” to inny sposób walki, np. robaki słabą siłę nadrabiają liczebnością, zaś odwrotnie jest z demonami – tych jest zdecydowanie mniej, ale ich zabicie (jeśli można użyć tego słowa w stosunku do chodzących zwłok) to niezłe wyzwanie. Walka toczy się na dwóch arenach – czymś przypominającym las i pustynnym kręgu otoczonym górami.

Rozgrywka przypomina Serious Sama – na środku areny pojawia się gracz, a wtedy z grobów wychodzą zaskakująco żywe trupy. Zlikwidowanie wszystkich oznacza koniec etapu. Niestety, na wszystko jest tylko jeden sposób – potwory szybko formują się w goniący gracza peleton, więc najlepszym rozwiązaniem jest trzymanie grupy na dystans i powolna eliminacja z bezpiecznej odległości. Na szczęście jest czym strzelać. Arsenał zawiera kilkanaście rodzajów broni, od zwykłego pistoletu, przez szturmowy karabin, do potężnego shotguna.

Graficznie jest średnio. Tekstury są kanciaste, a niska rozdzielczość niektórych modeli bije po oczach. Dzięki temu jednak Deadhunt ma niskie wymagania. Do gry w maksymalnych detalach wystarczy wiekowy Pentium IV i 256 megabajtów RAMu.

Podsumowując – Deadhunt to średniak. Po kilku godzinach strzelanie do zombich przestaje cieszyć, a gra staje się nużąca. Tym niemniej – ostrożnie dozowana świetnie sprawdzi się jako przerywnik.

Screeny

Zaloguj się aby móc oddać swój głos na grę.
Plusy:

+duża ilosc broni
+odmóżdżająca rozgrywka

Minusy:

-tylko dwie areny
-po pewnym czasie nudzi

Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -