Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)[Rozmiar: 20517 bajtów]

Horror Online wraz z Vision mają zaszczyt zaprosić na konkurs promocyjny nowego polskiego filmu grozy, który już za kilka dni 18.04.2008 pojawi się na ekranach kin w całej Polsce - Pora Mroku.

Spośród wszystkich osób, które nadeślą poprawne odpowiedzi na trzy konkursowe pytania zostaną rozlosowane nagrody ufundowane przez dystrybutora filmu. Tym razem jest są to koszulki z filmu Pora Mroku i filmy DVD. Konkurs trwa od chwili ogłoszenia do dnia premiery filmu - 18.04.2008. Zapraszamy do zabawy.

Szczegóły znajdziesz w REGULAMINIE KONKURSU

1. Podaj nazwisko reżysera i operatora kamery w filmie "Pora Mroku":

Odpowiedź:


2. Wymień nazwiska co najmniej trzech aktorów grających w tym filmie:

Odpowiedź


3. Polski horror to wciąż gatunek mało doceniany. Do dnia dzisiejszego doczekaliśmy się zaledwie kilku produkcji które możemy określić mianem horrorów w naszym kraju. Wymień trzy tytuły i nazwiska reżyserów polskich filmów grozy.

Odpowiedź


Przesłanie formularza oznacza znajomość regulaminu i zgodę na jego zapisy. Podanie danych osobowych jest warunkiem udziału w losowaniu. Serwis Horror Online gwarantuje, ze podane tu dane nie będą gromadzone, przetwarzana ani wykorzystywane inaczej niż w celu związanym z niniejszym konkursem.

Imię:
Nazwisko:
email:
Ulica i numer:
Miejscowość i kod
Zapoznałem się z regulaminem


Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -