Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)„Rottenbury Drive” - pierwszy publiczny wywiad twórców filmu
19:03, 06.05.2010 | Krzysztof Gonerski
29 kwietnia 2010 r,. w Los Angeles, Kalifornia podczas Gali Otwarcia 11 Festiwalu Polskich Filmów miał miejsce pierwszy publiczny wywiad udzielony przez ekipę i aktorów debiutanckiego obrazu „Rottenbury Drive” Cirila Koshyka z gatunku horroru/thrillera. Ciril Koshyk (reżyser/producent), Jake Pulensky (producent towarzyszący) oraz odtwórca głównej roli Pierre DuLat opowiedzieli o szczegółach wersji 3D, w jakiej film będzie zrealizowany. Ich słowa były zaadresowany przede wszystkim do polskich i europejskich fanów thrillera/horror i zawierały obietnicę, że film dostarczy im „jedynego w rodzaju wrażenia”.

Koshyk mówi:

„Uważamy, że włączenie do filmu technologii 3D jest dobrym pomysłem, ale nie ona jest najważniejsza, tylko polepszenie głębi, silniejszych emocjonalnych związków między ekranowymi wydarzeniami a publicznością. Kluczowe elementy dla mnie to wyrazisty styl, atmosfera, muzyka, ścieżka dźwiękowa, przeżycie wszystkich mających wpływ na widza elementów, które uczynią obraz pamiętnym”

Ciril Koshyk pojawił się na konferencji w towarzystwie Moniki Spruch, pięknej polskiej aktorki i top modeliki, która możliwe, ze jest zaangażowana w produkcję „Rottenbury Driver”, ale szczegóły nie są znane.

Premiera “Rottenbury Drive" (Tag line: "Strangers Are All Around Us") oczekiwana jest w drugiej połowie 2010 r.

Oficjalna strona ROTTENBURY DRIVE

Strona www DARK HORIZON PICTURES

Zdjęcia z pierwszej konferencji prasowej “Rottenbury Drive”
Pierre DuLat i Ciril Koshyk
Ciril Koshyk i Monika Spruch
Ciril Koshyk, Jake Pulensky i Pierre DuLat

Źródło:Dark Horizon/ własne

komentarze[0]   [Wróć do spisu news'ów]

Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -