Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)ENEMEF: NOC GROZY I HORRORÓW. ZDOBĄDŹ WEJŚCIÓWKĘ!
16:06, 22.10.2016 | M@rio
ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów to już coroczna tradycja. W ostatnią piątkową noc października (28.10) miłośnicy mocnych wrażeń zgromadzą się w spowitych mrokiem kinowych salach, aby wspólnie oglądać przerażające filmy grozy, które w ostatnim czasie pojawiły się w polskich kinach.

Tej nocy z ciemności wyłonią się przyprawiające o dreszcze potworne kreatury i napawające głębokim lękiem demoniczne upiory, a z wielkiego ekranu obficie poleje się krew. To wydarzenie dedykowane jest wyłącznie dla widzów o mocnych nerwach!

Podczas Maratonu Horrorów zostaną zaprezentowane cztery mrożące krew w żyłach filmy: makabryczny "Diabelski młyn" - przedpremierowo, psychodeliczny "Widzę, widzę", tajemniczy i mroczny "Kiedy gasną światła" oraz odważny i ekstremalny "Summer Camp".

Repertuar:
Diabelski młyn - PRZEDPREMIEROWO!
Widzę, widzę
Kiedy gasną światła
Summer Camp

---

Wraz z ENEMEF przygotowaliśmy dla Was 3 pojedyncze zaproszenia do Multikina Ursynów w Warszawie.

Aby zdobyć wejściówkę, należy polubić konkursowy post na Facebooku, skomentować go lub udostępnić na swojej tablicy. Można też wysłać do nas maila na adres horror.com.pl@gmail.com z prośbą o wejściówkę. Na Wasze zgłoszenia czekamy do środy, 26 października 2016, do godziny 10.00.

Powodzenia - wejściówki czekają!komentarze[0]   [Wróć do spisu news'ów]

Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -