Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)"Lament" od 2 grudnia w kinach
11:59, 21.11.2016 | M@rio
2 grudnia do polskich kin trafi film "Lament" w reżyserii Hong-jin Na, twórcy takich produkcji, jak "The Chaser" i "The Yellow Sea". Dystrybutorem filmu jest Mayfly, a Horror Online sprawuje patronat medialny nad wspomnianym tytułem.

W sennej wiosce, gdzieś na koreańskiej prowincji, dochodzi do szeregu gwałtownych i szokujących zgonów – być może morderstw. Jakby tego było mało, część mieszkańców zaczyna zdradzać oznaki tajemniczej, prowadzącej do szaleństwa choroby. Na czele dochodzenia staje poczciwy, ospały Jong-goo, którego rutyna zawodowa do tej pory ograniczała się do wysiadywania na komisariacie i „patrolowania” okolicy. Jest on zupełnie nieprzygotowany do prowadzenia tak skomplikowanego śledztwa, a będzie ono dla niego bardzo ważne, gdy także jego ukochana córeczka zacznie wykazywać symptomy opętania.

Nieprzewidywalny scenariusz oraz efekty wizualne tworzą napięcie, dzięki któremu "Lament" zelektryzuje każdego widza. Film miał swoją projekcję na 69. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes.

Polecamy!


komentarze[0]   [Wróć do spisu news'ów]

Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -