Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)Poster:Dziennik zbrodni

Dziennik zbrodni

DIARY
a.k.a Mon seung

Reżyser:Oxide Pang ChunRok prod.:2006

Dystrybutor:IDG
Obraz:1,78:1

Dźwięk:chiński DTS i Dolby Digital 5.1, polski lektor Dolby Digital 5.1

Napisy:polskie
Dodatki:- interaktywne menu
- wybór scen
- zwiastuny filmów kolekcji

Uwagi:- seria Superthriller

Ocena użytkowników:--

Winnie jest atrakcyjną dziewczyną porzuconą przez narzeczonego. Pewnego dnia przypadkowo poznaje Raya - chłopaka łudząco przypominającego jej dawną miłość. Szybko nawiązują romans, jednak jego rozwój przyjmuje makabryczną postać...

Dziennik zbrodni to najnowszy psychothriller Braci Pang - mistrzów suspensu i kina grozy, twórców takich dzieł jak The Eye i Zdjęcie śmierci czy Bangkok Dangerous.

„Dziennik zbrodni” Oxide Pang Chuna, jednego z duetu słynnych braci-mistrzów azjatyckiego horroru, to znakomity thriller psychologiczny z domieszką horroru. Niestety jego wydanie pozostawia wiele do życzenia. Nieco wizualnie chaotyczna okładka, która skrywa w swym wnętrzu nieciekawą, aż nieprzyzwoicie ubogą i prostą (by nie użyć bardziej dosadnego słowa) zawartość. Interaktywne menu - ten zwrot zawsze mnie bawi, gdy odnoszę go do toporności aranżacji menu i ilości oraz jakość „dodatków” w sporej części polskich wydań dvd. Także omawianego wydania. Menu to po prostu zwyczajne „aktywne” drukowane napisy na dole strony oraz tło w postaci ujęć z filmu. „Dodatki” to słowo też brzmi dumnie, ale nie w tym przypadku. Wybór scen oraz zwiastuny kolekcji Superthriller to zdecydowanie za mało nawet jak na bardzo niewybrednego widza. W tej sytuacji skromna „czwóreczka”, którą wystawiam temu wydaniu to zasługa solidnej ścieżki dźwiękowej w systemach: Dolby Digital i DTS (Digital Surround). Cała reszta, niestety, właściwie powinna obyć się bez komentarza. Na całe szczęście film jest naprawdę wart obejrzenia, nawet bez tych wszystkich upragnionych przez miłośników grozy „bajerów”

Autor recenzji:Krzysztof Gonerski
Zaloguj się aby móc oddać swój głos na film.
Recenzja:

Przeczytaj recenzję filmu: Dział filmowy

Na forum:

Podyskutuj o filmie tutaj: Forum HO

Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -