Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)Poster:LOVE BITE

LOVE BITE

Miłosny kąsek

ocena:3
Rok prod.:2012
Reżyser:Andy De Emmony
Kraj prod.:Wielka Brytania
Obsada:Ed Speleers, Luke Pasqualino, Jessica Szohr
Autor recenzji:Dariusz Kick
Ocena autora:3
Ocena użytkowników:--
Głosów:0
Inne oceny redakcji:

Film jest niczym innym jak komedią romantyczną adresowaną przede wszystkim do młodszej publiczności. Cała reszta jest naciągana jak aneksja Krymu. Dlatego, jeśli jesteś miłośnikiem horroru w połączeniu z komedią, nie trać czasu na „Love Bite”.

Jamie pomaga matce w prowadzeniu motelu. Żyją sobie w nadmorskim miasteczku, gdzie Jamie i jego kumple uganiają się za panienkami licząc na swój szczęśliwy numerek. Kiedy pojawia się seksowna Juliana podróżniczka i blogerka, natychmiast zwraca uwagę chłopaków. Jednak w tym czasie pojawia się pewien dziwak, który uważa się za łowcę wilkołaków i zachęca Jamiego do utraty dziewictwa, gdyż w miasteczku grasuje wilkołak a tak się składa, że zagiął parol wyłącznie na prawiczków i dziewice. Czasu pozostaje niewiele a jedyną bronią jest szybki numerek. I tak przez półtorej godziny. Aż dziw, że padły jakiekolwiek ofiary.

Co można powiedzieć o produkcji „Miłosny kąsek” poza streszczoną powyżej fabułą? Niestety, niewiele. Nie jest tak zły, żeby był dość zabawny. A zabawny bywa tylko chwilami. Jako komedia jest skierowany raczej dla nastolatków. Naładowany burzą hormonów, wtórnością i słabymi żartami w zasadzie nie jest wart na poświęcenie mu tyle czasu, ile trwa seans. Wielką hucpą jest określanie go jako komedio horroru, ponieważ z horrorem nie ma on nic wspólnego. Coś w rodzaju American Pie lub Porky's, jeśli ktoś jeszcze pamięta lata osiemdziesiąte z tą różnicą, że tutaj w promocji dostajemy wilkołaka. Ale tak totalnie na odczepnego.

Jeśli chodzi o pozytywy to można powiedzieć, że niektóre gagi potrafią rozśmieszyć a postać łowcy wprowadza trochę pulpowego klimatu kina z lat osiemdziesiątych czy dziewięćdziesiątych. Ale to niestety za mało. Jeśli ktoś skusi się na tą pozycję ze względu na fakt, że jest klasyfikowany jako horror – komedia poczuje się rozczarowany.

Screeny

HO, LOVE BITE HO, LOVE BITE HO, LOVE BITE HO, LOVE BITE

Zaloguj się aby móc oddać swój głos na film.
Plusy:

+ chwilami bawi
+ postać łowcy i jego niektóre teksty

Minusy:

- zero horroru
- to wszystko już było

Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -