Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)

KONKURS HO I MONOLITH FILMSHorror Online wraz z Monolith Films mają zaszczyt zaprosić na konkurs promocyjny filmu, który wejdzie na ekrany kin w całej Polsce 20.06.2008. Chcielibyśmy dziś zaprosić Was na pokaz przedpremierowy filmu Frontiere(s)w reżyserii Xaviera Gensa. Do rozlosowania jest 35 PODWÓJNYCH zaproszeń na film. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na kilka prostych pytań zawartych w poniższym formularzu, podać swoje dane adresowe i czekać na ogłoszenie wyników. Pokaz przedpremierowy odbędzie się w dniu 17.06.2008, o godzinie 20.30 w kinie Atlantic w Warszawie, na ul. Chmielnej 33 sala B. Bardzo proszę osoby, które wiedzą że nie będą w stanie odebrać zaproszenia i iść do kina na film aby nie brały udziału w konkursie.

Nagrody w konkursie stanowią: po dwa podwójne karnety na cały festiwal w każdym z miast

Szczegóły znajdziesz w REGULAMINIE KONKURSU


1. Monolith films to jeden z największych w naszym kraju dystrybutorów video. Podaj tytuły przynajmniej trzech horrorów wydanych na rynku polskim przez Monolith.

Odpowiedź:


2. Podaj nazwiska co najmniej dwóch aktorów, którzy wystąpili w filmie Frontiere(s).

Odpowiedź


Przesłanie formularza oznacza znajomość regulaminu i zgodę na jego zapisy. Podanie danych osobowych jest warunkiem udziału w losowaniu. Serwis Horror Online gwarantuje, ze podane tu dane nie będą gromadzone, przetwarzana ani wykorzystywane inaczej niż w celu związanym z niniejszym konkursem.

Imię:
Nazwisko:
email:
Ulica i numer:
Miejscowość i kod
Zapoznałem się z regulaminem


Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -