Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)ENEMEF: NOC GROZY I HORRORÓW Z SUSPIRIĄ. WYGRAJ WEJŚCIÓWKĘ
10:04, 18.10.2018 | M@rio
ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów to coroczne święto horrorożerców! W tym roku w ostatni piątek października miłośnicy mocnych wrażeń zobaczą na wielkim ekranie aż cztery mrożące krew w żyłach filmy grozy, które w ostatnich miesiącach weszły do kin, w tym przedpremierowy pokaz horroru "Suspiria". Z mroku kinowych sal wyłonią się przepełnione złem i przyprawiające o dreszcze historie, wyjdą na jaw skrywane przez lata, przerażające sekrety, a mordercze byty i nienawistne demony nie znajdą litości wobec swych ofiar. Mrok, krew, zło, krzyk, łzy i STRRRAAACH - wszystko to w tę jedyną w roku, legendarną noc! Oto repertuar:

- niepokojąca SUSPIRIA - przedpremierowo!
- klimatyczny MROK - premierowo!
- makabryczny GHOSTLAND
- tajemnicze PRZEBUDZENIE DUSZ

Więcej informacji o ENEMEFie i głosowanie na kolejność:
www.enemef.pl

ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów odbędzie się 26 października 2018 r. (piątek) jednocześnie w 30 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola Park, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

Bilety w cenie od 28 do 39 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

---

Wraz z ENEMEF przygotowaliśmy dla Was 2 pojedyncze zaproszenia do Multikina Ursynów w Warszawie na tą filmową ucztę.

Aby zdobyć wejściówkę, należy napisać w komentarzu w konkursowym poście na Facebooku, że chcecie iść na maraton. Można też wysłać do nas maila na adres horror.com.pl@gmail.com z prośbą o wejściówkę. Na Wasze zgłoszenia czekamy do poniedziałku, 22 października 2018, do godziny 12.00.

Powodzenia - wejściówki czekają!
komentarze[0]   [Wróć do spisu news'ów]

Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -