Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)ENEMEF: Maraton Horrorów - Antywalentynki. Wygraj wejściówkę
11:39, 11.02.2019 |
ENEMEF: Maraton Horrorów - Antywalentynki to specjalna coroczna tradycja wszystkich kochających kino grozy i mocne wrażenia. Tuż po przesłodzonych, różowych Walentynkach przychodzi czas na celebrowanie mrocznego antyświęta. Ciemną kinową salę spowije gęsta, psychodeliczna atmosfera rozrywana co rusz przeraźliwym krzykiem, z wielkiego ekranu obficie poleje się krew, a wyłaniające się z otchłani upiorne demony rzucą na widzów lodowaty STRRRAAAACH! Tej nocy będzie można zobaczyć aż cztery świeże i przerażające filmy grozy, w tym dwie premiery: "Zakon Świętej Agaty" twórców kultowej "Piły" oraz "Prodigy. Opętany" twórców słynnych "Egzorcyzmów Emily Rose". Oto pełny repertuar:

- przerażający ZAKON ŚWIĘTEJ AGATY - premierowo!
- demoniczny PRODIGY. OPĘTANY - premierowo!
- szalony i krwawy KORPO
- hipnotyczny ENDLESS

ENEMEF: Maraton Horrorów - Antywalentynki odbędzie się 15 lutego 2019 r. (piątek) jednocześnie w 30 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Pruszków, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola Park, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

Bilety w cenie od 28 do 39 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl. Aby otrzymać specjalny KOD ZNIŻKOWY 7-11 zł i kupić bilety w promocyjnej cenie 28 zł każdy, wystarczy zarejestrować się na https://enemef.pl/rejestracja - kod zniżkowy można wykorzystać online oraz w kasie kina aż do momentu rozpoczęcia maratonu.

---

Wraz z ENEMEF przygotowaliśmy dla Was 2 pojedyncze zaproszenia do Multikina Ursynów w Warszawie na tą filmową ucztę.

Aby zdobyć wejściówkę, należy napisać w komentarzu w konkursowym poście na Facebooku, że chcecie iść na maraton. Można też wysłać do nas maila na adres horror.com.pl@gmail.com z prośbą o wejściówkę. Na Wasze zgłoszenia czekamy do środy, 13 lutego, do godziny 12.00.

Powodzenia - wejściówki czekają!
---

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Zaproszenia wędrują do następujących osób:

- Maciej Muras
- Piotr Kowalik

Odbiór biletów: w kasach kina, w dniu imprezy po godzinie 19:00 (nie wcześniej). Prosimy zabrać ze sobą dokument potwierdzający tożsamość przy odbiorze biletów. Miłego seansu!komentarze[0]   [Wróć do spisu news'ów]

Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -